Domů / Program Společenského domu / detail programu

Festival polabských básníků na lobkovickém zámku

So 18.05. 14:00

Místo konání: Lobkovický zámek

Kategorie: Festival


Festival polabských básníků a písničkářů

Lobkovický zámek u Neratovic bude patřit poezii

Na nádvoří lobkovického zámku se 18. 5. 2019 zabydlí poezie

Lobkovický zámek se stane místem setkání básníků a písničkářů z polabského kraje i jejich přátel. Celé zámecké odpoledne, zasvěcené čtené i zpívané poezii, je přístupné široké veřejnosti. Festival se bude konat v sobotu dne 18. května od 14 hodin.

Na dvou scénách - zámecké a stodolní - vystoupí polabští básníci, jejich přátelé coby hosté se svou poezií a písničkáři. Třetí scéna, tzv. Hyde Park, je určena i pro příchozí.

Pořadatel akce Společenský dům Neratovice tak navazuje na loňský první ročník, uskutečněný v Neratovicích. Návštěvníci se můžou těšit na verše polabských básníků - Lukáše Trejbala, Lucie Trejbalové, Petra Váni, Moniky Hojné, Miloše Kim Houdka, Pavla Zdražila, Zbyňka Ludvíka Gordona, Pavla Rajchmana, Marka Šlechty, Josefa Kubiase, Tomáše Čuláka, Alice Urbancové, Blanky Bartsch Forstové, na přednes interpretů polabské poezie Evy Hrubé a Jiřího Hrdiny a na autorské čtení hostů Renaty Bulvové, Radany Šatánkové, Michaely Zoulové, Vlastimila Šantrocha. Písničkářskou scénu zastoupí Pepa Lábus, Jakub Noha, Petr Bublák and Ubry, Pepíček Čečil, Pája Syrový, Patrik C.

Akce se stánkovým občerstvením potrvá do večerních hodin.


Vstupné:Fotky k programu:

 

 

 

Zpět