Domů / Pronájem a Fotogalerie prostorů SD

Virtuální prohlídka kina

Klikněte zde pro virtuální prohlídku.


Společenský sál

Velký víceúčelový sál s velkou galerií a možností několika variant uspořádání. Velké a hluboké podium. V sále je instalovaná základní zvuková aparatura a divadelní osvětlení. V sále lze zajistit občerstvení.

Sál je vhodný k pořádání plesů, firemních večírků, prezentací firem, kongresů, divadelních představení, koncertů a podobných akcí.

Rozměr jeviště je na šířku 12m, hloubku 8m, výšku 4m. Opatřen výkryty po obou stranách a vybaven tahy.

 

 

 

 


Malý sál

Malý komorní divadelní sál s kapacitou 123 míst k sezení. V sále je nainstalována základní zvuková aparatura, divadelní osvětlení a data projektor s plátnem o úhlopříčce cca.5m.

Sál je vhodný k pořádání divadelních představení, firemních prezentací, školení, komorních koncertů, projekcí a podobných akcí.

 

 

 

 


Jazzklub

Klubový prostor s podiem a příjemným posezením v až 56-ti křeslech. Prostor lze variabilně měnit a použít místo křesel židle a stolky. V sále lze zajistit občerstvení. Prostor lze rozšířit o předsálí rozhrnutím skládacích dveří.

Sál je vhodný k pořádání menších koncertů, firemních prezentací, školení, rautů, přednášek.

 

 

 

 


Velký sál

Velký sál se stupňovitým pódiem a základní zvukovou aparaturou. V sále lze zajistit občerstvení. Sál je ve vedlejší části budovy.

Sál je vhodný k pořádání plesů, kongresů, firemních večírků a prezentací.

 


Kino sál

Klasický kinosál s kapacitou 408 míst. Sál je ve vedlejší části budovy. Klikněte zde pro virtuální prohlídku.

 

 

 

 


Výstavní síň

Tvoří ji upravené foyer Společenského domu. Jsou zde nainstalovány rozkládací panely se závěsným systémem a kolejnicový systém s osvětlením. Další, ale menší výstavní prostor je předsálí Jazzklubu v prvním patře. Vlastníme také cca. 50 rámů o velikosti 70x80 cm.

 

 

 

 

 

 

 


Salónek

Menší místnost se stoly a židlemi do tvaru podkovy .Kapacita cca 40 míst. Příjemné prostředí vhodné k pořádání přednášek, předváděcích akcí atd.

 


Současně vlastníme mobilní zvukovou aparaturu, vhodnou k ozvučení koncertů, kongresů a ostatních akcí.

Celý komplex Společenského domu je vzájemně propojený a vhodný pro pořádání akcí širokého rozsahu pro velký, nebo i malý počet návštěvníků.